محل کنونی شما در انجمن : صفحه اول > انجمن عمومی > مطالب آزاد

راهنماي خريد لباس عروس...........

راهنماي خريد لباس عروس...........

جمعه شهريور ماه 10, 1391 11:05 pm
rozhin_shay
کاربر شش ستاره
کاربر شش ستاره وضعیت : آفلاین

پست ها :1329
محل سکونت:زیر همین آسمون....
تعداد تشكر كرده : 447 بار
تعداد تشكر شده : 2699 بار

راهنماي خريد لباس عروس

از بين اين همه لباس عروسي، کدام را انتخاب کنم؟ کدامش به من بيشتر مي‌آيد؟ کدام‌يک از اين کفش‌ها راحت‌تر و مناسب‌تر است؟ براي انتخاب حلقه مناسب، چه فاکتورهايي را بايد در نظر بگيرم؟ و... اگر هرکدام از اين سؤال‌ها، سؤال شما هم هست و جوابش برايتان مهم است، «راهنماي خريد ازدواج» را از دست ندهيد...در اين مقاله و مقالات بعد در مورد لوازمي که در کشور ما عرف است که تهيه شود ،با شما صحبت خواهيم کرد.

راهنماي خريد لباس عروس - ساده و راحت اما شاد و زيبا

شايد براي خيلي از عروس‌خانم‌ها هيچ چيزي لذت‌بخش‌تر از پوشيدن لباس‌هاي عروس پفي، پرنسسي و براق که در جنس‌هاي حرير و تور مي‌درخشند، نباشد. ولي طراحان لباس عروس معتقدند اصول مهمي در انتخاب لباس عروس وجود دارد که رعايت آنها از شکل و جنس لباسي که عروس‌ها مي‌پوشند، مهم‌تر است. با برخي از اين اصول، آشنا شويد.

?) اگر قدتان بلند نيست، لباس پرنسسي نپوشيد

لباس‌هاي پرنسسي بيشتر براي عروس خانم‌هاي قد بلند مناسب‌اند چون دامن اين لباس‌ها خيلي پف‌دار است و خودبه‌خود قد شما را کوتاه‌تر جلوه مي‌دهد. بنابراين اگر شما ريزنقش هستيد يا قد چندان بلندي نداريد، بهتر است به کمک خانم صاحب مزون به دنبال مدل‌هايي بگرديد که به اندام شما مثل شمع بنشيند. اگر کساني‌که قد کوتاهي دارند، در شب عروسي لباس‌هاي پف‌دار بپوشند، کوتاه‌تر به‌نظر مي‌رسند. اگر خيلي ظريف و کوچک باشيد، در لباس عروس‌هاي حجيم و پف‌دار گم خواهيد شد. اگر ريزنقش و چندان قدبلند نباشيد، لباس عروس‌هاي بلند و ماکسي شما را قدبلندتر نشان مي‌دهد.

?) با آقايان نرويد دنبال لباس‌عروس‌!

خريدن لباس عروس ذوق و سليقه و حوصله مي‌خواهد. بايد براي اين‌کار وقت بگذاريد. مطمئن باشيد که پشيمان نمي‌شويد. چون اولين و آخرين باري است که اين کار را انجام خواهيد داد. توصيه ما اين است که با يک خانم به خريد لباس عروس برويد نه با آقاي داماد. آقايان اصولا حال و حوصله خريد ندارند و مطمئن باشيد وقتي شما لباس عروس سوم را امتحان مي‌کنيد، براي اينکه از اين خريد کسل کننده خلاص شوند، به شما خواهند گفت اين لباس بهترين است اما اگر سر فرصت و حوصله لباس عروس دلخواه‌تان را پيدا کرديد، مي‌توانيد همسر آينده‌تان را سورپرايز کنيد. به همين سادگي.

لباس عروس خودش زيباست. لازم نيست خودتان را براي به يادماندني شدن به زحمت زيادي بيندازيد و مدل‌هاي فوق‌العاده را انتخاب کنيد.

?) لباس عروس خودش زيباست

به بالاتنه لباس عروسي که مي‌خواهيد بخريد خوب دقت کنيد. بالاتنه‌هاي خيلي تنگ، ممکن است اندام شما را بزرگ نشان بدهند و اين چندان جالب نيست. سفيدي لباس عروس به اندازه کافي شما را مرکز توجه قرار مي‌دهد. لازم نيست زياده‌روي کنيد. لباس عروس خودش زيباست. لازم نيست خودتان را براي به يادماندني شدن به زحمت زيادي بيندازيد و مدل‌هاي فوق‌العاده را انتخاب کنيد.

?) لباسي متناسب با اندام خود‌تان انتخاب کنيد

لباس عروسي که روي جارختي زيباست، لزوما روي اندام شما زيبا نيست. نکات قوت و ضعف اندام شما بهترين راهنما براي انتخاب لباس عروس ايده‌آل شماست. مي‌توانيد با کمک يک خياط ماهر، لباسي را بدوزيد که براي اندام شما ايده‌آل است و شما را بسيار رويايي در آن شب به يادماندني نشان خواهد داد. لباس عروس ايده‌آل شما حتما وجود دارد. مهم اين است که شما بتوانيد آن ‌را پيدا کنيد.

4) چه رنگي را ترجيح مي‌دهيد؟

از قديم‌ها در ذهن بيشتر ما لباس عروس سفيد بوده است ولي خيلي هم به اين قانون نانوشته اعتماد نکنيد. اگر سري به مزون‌هاي دوخت لباس‌ عروس بزنيد، مي‌بينيد که بدتان نمي‌آيد، لباس عروس‌هايي با رنگ کرم، نباتي و حتي بژ سفارش دهيد. بد نيست رنگ اين لباس عروس‌ها را هم روي پوست‌تان امتحان کنيد.دقت کنيد اگر لباس عروس‌تان را در اين رنگ‌ها انتخاب مي‌کنيد، حتما بايد تورتان را هم در همين مايه‌ها ي رنگي انتخاب کنيد.

5) فصل عروسي هم مهم است

اگر شما در فصول زمستان و پاييز قصد داريد جشن ازدواج‌تان را برگزار کنيد ، بايد دور خريد لباس عروس‌هاي دنباله‌دار را خط بکشيد چون در اين فصول هوا باراني و برفي مي‌شود و شما حتما دوست نداريد با يک لباس عروس گلي وارد مجلس شويد. لباس عروس بدون دنباله براي اين فصول مناسب‌ترند ولي اگر بازهم تمايل داريد که اين لباس عروس‌هاي دنباله‌دار را انتخاب کنيد، حداقل لباس‌هاي دنباله‌داري را برگزينيد که مي‌توانيد پارچه دنباله‌دار آن ‌را جدا کنيد و هنگام رسيدن به سالن آن ‌را دوباره به لباس عروس‌تان وصل کنيد. البته محل برگزاري جشن ازدواج‌تان هم مهم است. در باغ مسلما شما نمي‌توانيد چنين لباس‌هايي بپوشيد.

6) شما ستاره سينما نيستيد

شايد شما در تلويزيون فيلم عروسي «پرنسس دايانا» همسر وليعهد انگليس را ديده‌ باشيد که لباس عروسي‌اش چند متر دنباله داشت ولي اين فقط يک عروسي تشريفاتي و تبليغاتي بوده است که چند نفر فقط براي حمل دنباله اين لباس عروس استخدام شده بودند. شما مي‌خواهيد در جشن ازدواج‌تان راحت باشيد و بتوانيد با آسايش اين سو و آن سو برويد. پوشيدن چنين لباس‌هايي فقط دست و پاي شما را مي‌بندد و اجازه نمي‌دهد در اين شب رويايي راحت باشيد. لباس عروسي را انتخاب کنيد که در آن اول از همه احساس راحتي کنيد.

7) مدل‌هاي عجيب و غريب نخريد

فقط همين امشب لباس عروس در تن شماست و قرار است سال‌ها بعد لباس عروس‌تان را که در آن شب رويايي به تن کرده‌ايد، در عکس‌هاي عروسيتان تماشا ‌کنيد ولي دقت کنيد که لباس عروسي را برگزينيد که بعدا خجالت نکشيد آن ‌را به ديگران نشان دهيد. برخي از مدل‌هاي لباس عروس سال‌هاي سال کهنه نمي‌شوند و هميشه زيبا هستند. بنابراين به سراغ انتخاب اين مدل‌ها برويد.

نکاتي که در بالا گفته شد به اين معني نيست که حتما بايد لباس بخريد يا هزينه ي زيادي صرف کنيد. مهم ترين چيز صرف سليقه است که به شما کمک مي کند تا لباسي زيبا به تن داشته باشيد . گاهي بعضي افراد لباس دوستشان را قرض مي گيرند و با مختصر تغييراتي که در تور سر و دسته گل شان مي دهند ، هماهنگي زيبايي در ظاهرشان ايجاد مي کنند.تاکيد ما بر سادگي و سليقه است.

برای نویسنده این مطلب rozhin_shay تشکر کننده ها: 9
Leily2020, Pikooti, ariani, iceflower65, kamel11, leopard, nazin, shayan1973, zammb

گلچینی از بهترین کلیپهای موجود حتما نگاه کنید
گلچینی از بهترین کلیپهای موجود حتما نگاه کنید
گلچینی از بهترین کلیپهای موجود حتما نگاه کنید
حرکات جالب و جذاب ورزشی
ترکیدم ازخنده متروی کره شمالی
کلیپ پیدا کردن برادری که سالها گم شده بود خیلی جالب
کلیپ زیبای زنده یاد مرتضی پاشایی زمانیکه محصل بود . خیلی جال
کلیپ زیبای زنده یاد مرتضی پاشایی زمانیکه محصل بود . خیلی جال
کلیپ جالب شناخت لیونل مسی ازکشور ایران
کلیپ جالب شناخت لیونل مسی ازکشور ایران
کلیپ جالب شناخت لیونل مسی ازکشور ایران
کلیپ جالب شناخت لیونل مسی ازکشور ایران
کلیپی که بیش از 15 میلیون بازدید کننده داشت
کلیپی که بیش از 10 میلیون بازدید کننده داشت
دانلود آهنگ جدید امید علومی به نام بی منت
شهربازی وحشتناک!!
ببین پشه چه میکنه!!!!!!
کمی از استانبول
دیدنیهای مالزی
کمی از تایلند
شهر آنتالیا
دیدنیهای کیش
دیدنیهای مشهد
دیدنیهای مالزی
سواحل تایلند
دیدنیهای دبی
دیدنیهای کوش آداسی
شهر استانبول
سواحل آنتالیا
دیدنیهای آنتالیا
دیدنیهای کیش
دیدنیهای مشهد
دیدنیهای کوش آداسی
دیدنیهای مالزی
کمی درباره دبی

Re: راهنماي خريد لباس عروس...........

شنبه شهريور ماه 10, 1391 2:42 am
kamel11
مدیر آزمایشی
مدیر آزمایشی وضعیت : آفلاین

پست ها :15191
تعداد تشكر كرده : 4212 بار
تعداد تشكر شده : 3531 بار
مرسی بابت راهنمایی

Re: راهنماي خريد لباس عروس...........

شنبه شهريور ماه 11, 1391 10:00 am
leopard
مدیر آزمایشی
مدیر آزمایشی وضعیت : آفلاین

پست ها :4544
محل سکونت:Tabriz
تعداد تشكر كرده : 4653 بار
تعداد تشكر شده : 462 بار
ممنون

Re: راهنماي خريد لباس عروس...........

شنبه شهريور ماه 11, 1391 11:19 am
Pikooti
کاربر پنج ستاره
کاربر پنج ستاره وضعیت : آفلاین

پست ها :647
محل سکونت:تهران
تعداد تشكر كرده : 1183 بار
تعداد تشكر شده : 742 بار
ممنون...

Re: راهنماي خريد لباس عروس...........

یکشنبه شهريور ماه 11, 1391 3:18 am
sheyda021 کاربر دو ستاره
کاربر دو ستاره وضعیت : آفلاین

پست ها :88
تعداد تشكر كرده : 0 دفعه
تعداد تشكر شده : 0 دفعه
merc.khob bod

Re: راهنماي خريد لباس عروس...........

یکشنبه آبان ماه 7, 1391 11:11 pm
iceflower65
مدیر آزمایشی
مدیر آزمایشی وضعیت : آفلاین

پست ها :15309
تعداد تشكر كرده : 10868 بار
تعداد تشكر شده : 12126 بار

مرسی بابت راهنمایی


بازگشت به مطالب آزاد

چه کسی حاضر است ؟

کاربران حاضر در این انجمن: بدون كاربران آنلاین و 4 مهمان